Choď na obsah Choď na menu

MAJSTROVSTVÁ SVETA 2009,MAJSTROVSTVÁ EURÓPY 2010

V  Dňoch  9 až 12.11 2009 sa uskutočnili Majstrovstvá Sveta v karate kadetov a juniorov .
Na tieto Majstrovstva Sveta bola nominovaná za reprezentáciu Slovenskej Republiky aj našá členka Central karate klub Poprad Ivana Kucová, ktorá súťažila v kategórii do 48 kg juniórky v ktorej štartovalo 24 pretekárok. V prvom kole sa stretla s Austrálčankou kde remizovala v riadnom zápase 0 : 0 , potom sa predlžovalo kde prehrala tesné 1 : 0  a tak do dalších bojov nepostúpila . Ako nám potvrdila sama súťažiaca boli tieto Majstrovstva o získanie skúsenosti,
 na dalšie súťaže v rámci klubu ako aj za reprezentáciu slovenska.

Obrázok

záber zo zápasu Ivani Kucovej z Australčankou na Majstrovstvá Sveta v Maroku.

Majstrovstvá Europy 2010 Izmir.

Dňa .6.2.sa uskutočnili v Turecku Majstrovstvá Europy kde Ivana Kucová Skončila na 4. mieste do 48 kg.